----------------------------------------

DOPRAVNÍKY FMH CONVEYORS

JSME VÝHRADNÍM OBCHODNÍM ZASTOUPENÍM PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU BRITSKÉHO VÝROBCE DOPRAVNÍKŮ ZNAČKY FMH CONVEYORS, KTERÝ JE EVROPSKOU DIVIZÍ AMERICKÉHO KONCERNU DURAVANT

FMH CONVEYORS JE PŘEDNÍ SVĚTOVÝ VÝROBCE UNIKÁTNÍCH FLEXIBILNÍCH, TELESKOPICKÝCH A KONFIGUROVATELNÝCH DOPRAVNÍKŮ A DISPONUJE 4-MI VÝROBNÍMI ZÁVODY V AMERICE A VELKÉ BRITÁNII

FMH CONVEYORS INTERNATIONAL

Brunel Road Earlstrees Industrial Estate
Corby Northamptonshire NN17 4JW
United Kingdom


FLEXIBILNÍ A KONFIGUROVATELNÉ DOPRAVNÍKY

FLEXIBILNÍ DOPRAVNÍK

FLEXIBILNÍ DOPRAVNÍK

REKONFIGUROVATELNÝ FLEXIBILNÍ DOPRAVNÍK

FLEXIBILNÍ GRAVITAČNÍ DOPRAVNÍK

 • POUŽITÍ FLEXIBILNÍCH DOPRAVNÍKŮ
  Flexibilní dopravníky je možné využít při nakládání a vykládání kamionů, u balících nebo montážních linek kde je nutná častá úprava délky nebo směru balení/montáže. Pro manipulaci s většími vahami je k dispozici volitelná podpěrná část. Dopravník je možné vybavit válečky pro manipulaci s nepoddajnými krabicemi, sáčky nebo kartony s nízkou kvalitou a pevností.
 • POUŽITÍ REKONFIGUROVATELNÝCH DOPRAVNÍKŮ
  Konfigurovatelné dopravníky jsou určeny pro rychlé sestavení dopravníkových řešení kde dochází k časté změně pracovišť. Systémy lze snadno konfigurovat a rekonfigurovat tak, aby vyhovovaly okamžitým požadavkům. S jednoduchými zástrčkovými napájecími zdroji je požadavek na další techniku minimální.

TELESKOPICKÉ DOPRAVNÍKY A MOBILNÍ NAKLADAČE

MOBILNÍ NAKLADAČ

TELESKOPICKÝ DOPRAVNÍK

TELESKOPICKÝ DOPRAVNÍK

MOBILNÍ NAKLADAČ

MOBILNÍ NAKLADAČ S FLEXIBILNÍM DOPRAVNÍKEM

TELESKOPICKÝ DOPRAVNÍK

TELESKOPICKÝ DOPRAVNÍK

TELESKOPICKÝ NAKLADAČ

 • POUŽITÍ MOBILNÍCH NAKLADAČŮ
  Mobilní nakladače jsou speciálně navrženy pro použití v prostorách bez zvýšené nakládací rampy nebo můstku. Např. jsou vhodné pro nakládání dodávek nebo pick-upů. Použití nakladače umožňuje rychlejší, bezpečnější a efektivnější nakládku/vykládku při dodržení přísných předpisů pro ruční manipulaci.
 • VYUŽITÍ TELESKOPICKÝCH DOPRAVNÍKŮ
  Teleskopické dopravníky využijete všude tam, kde je vhodné dopravit manipulované zboží přímo až do přívěsu nebo návěsu vozidla a to bez nutnosti podpory dopravníku. Využití těchto dopravníkových jednotek výrazně sníží časy nakládky/vykládky a současně zlepší pracovní podmínky obsluhy. Dopravníky je možné napojit na systémy třídění, balení nebo jiné dopravníky.

NEJČASTĚJŠÍ VYUŽITÍ DOPRAVNÍKŮ FMH CONVEYORS

 • DISTRIBUČNÍ CENTRA
  Ať už se jedná o velkoobchodní distribuci B2B nebo distribuci zboží, tak každý průmysl má své vlastní dodavatelské řetězce. Dnes je nutné hledat kreativní řešení, která snižují náklady a zvyšují provozní efektivitu. Na základě našich zkušeností můžeme navrhnout systém právě pro Vaši jedinečnou situaci. Řešení FMH se stala průmyslovým standardem.
 • E-COMERCE
  Spotřebitelé stále více preferují on-line nakupování, hledají nejnižší cenu nebo nejkratší dodací lhůtu zboží. 85% lidí, kteří hledají zboží na internetu nakonec zboží nakoupí. Snaha udržet krok s rychlostí poptávky je náročná a tento trend nezpomaluje. Ať se jedná o oblečení nebo bílé zboží, můžeme Vám pomoci rychleji plnit tyto požadavky. Bez ohledu na prostorová omezení a stavební dispozice najdeme nejvhodnější řešení pro vaše potřeby.
 • POŠTOVNÍ A ZASÍLATELSKÉ SLUŽBY
  Vzhledem k tomu, že prodej e-shopů stálé vzrůstá, tak se očekává, že zásilky budou včas doručovány s přesností na konkrétní zaručený den, domů nebo na alternativní adresu. Naše produkty jsou plně přizpůsobeny řešením, která podporují složité distribuční procesy a vysokovýkonnou přepravu v široké škále velikostí balení.
 • LOGISTIKA
  Logistickým společnostem garantujeme návrh a dodávku nejlepšího řešení pro naplnění Vašich potřeb. Naše dopravníky umožňují velkou škálu přizpůsobitelných řešení, která pomáhají splnit požadavky na dodávky zboží. V závislosti na složitosti řešení budou v nabídce zváženy vybrané nebo jen některé naše produkty. Společně bychom tak po důkladné analýze vyhodnotili a určili nejlepší řešení.
 • VÝROBA VÍNA A LIHOVIN
  Na tento průmysl působí rychlé změny v poptávce, mnoho komplikovaných předpisů a manipuluje se s křehkými produkty. Naše řešení jsou tady, aby pomohla část této práce zjednodušit a snížit pracovní náročnost manuálních manipulačních procesů, zvýšit efektivitu a vytvořit systémy, které minimalizují ztráty (prasknutí, rozlití, poškození etiket).
 • MANIPULACE S PNEUMATIKAMI
  Pneumatiky jsou těžké, objemné a těžkopádné na manipulaci při nakládce nebo vykládce. Proto nabízíme naše teleskopické dopravníky jako nejvhodnější řešení, které vysoce zvyšuje produktivitu nakládky i vykládky s širokou škálou rozměrů pneumatik.
 • VÝROBA A BALENÍ
  V jakémkoli výrobním oboru je jednou z priorit efektivní plnění objednávek zákazníků. Aby bylo možné dosahovat vysoké produktivity nejen při výrobě, ale i balení, musí být manipulace se vstupními materiály a hotovými výrobky efektivní. Velmi často tyto procesy omezuje prostor. Naše flexibilní dopravníky jsou mobilní a konfigurovatelné a lze je přemisťovat a ukládat tak, aby lépe využily výrobní a manipulační prostory a zefektivnily tak manipulační procesy.

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU O KATALOG NEBO O BLIŽŠÍ INFORMACE K DOPRAVNÍKŮM FMH CONVEYORS NÁM ZAŠLETE ZPRÁVU

FIRMA FMH CONVEYORS JE SOUČÁSTÍ AMERICKÉHO KONCERNU DURAVANT, KTERÝ SE ZAMĚŘUJE NA PRŮMYSLOVÉ SEGMENTY ZPRACOVÁNÍ POTRAVIN, BALENÍ A MANIPULACI S MATERIÁLEM.